2018 – 2019 Yüksek Lisans Erken Başvuru Dönemi Sonuçları

 

S. No. Ad-Soyad Program Durumu
1 RÜMEYSA ATOK DİN BİLİMLERİ (TEZLİ) Kazandı
2 SEVDE ÖZTÜRK DİN BİLİMLERİ (TEZLİ) Kazandı
3 MERVE BEYZA BALA DİN BİLİMLERİ (TEZLİ) Kazanamadı
4 HAFSA ÖRÜN DİN BİLİMLERİ (TEZLİ) Kazanamadı
5 YASEMİN EKİNEKER DİN BİLİMLERİ (TEZLİ) Kazanamadı
6 HAVVA TOPÇU DİN BİLİMLERİ (TEZLİ) Kazanamadı
7 FATMA AKPINAR DİN BİLİMLERİ (TEZLİ) Kazanamadı
8 AHMAT ABDOULAYE MAHAMAT DİN BİLİMLERİ (TEZLİ) Kazanamadı
1 JAMIE TURNER FELSEFE (TEZLİ) Kazandı
2 MALEK ZUAITER FELSEFE (TEZLİ) Kazandı
3 ABDIRASHID DIRIYE KALMOY FELSEFE (TEZLİ) Kazanamadı
4 NIK MOHD. AYMAN HANIFF FELSEFE (TEZLİ) Kazanamadı
1 BABA OSMAN BUKARI FİNANSAL EKONOMİ (TEZLİ) Kazandı
2 MOHAMMAD AL AMIN PARVEZ FİNANSAL EKONOMİ (TEZLİ) Kazandı
3 PASHTRIK HAJRAJ FİNANSAL EKONOMİ (TEZLİ) Kazandı
4 MURTALA MUSTAPHA BABA FİNANSAL EKONOMİ (TEZLİ) Kazandı
5 ABDULHAYEE MAHMOOD FİNANSAL EKONOMİ (TEZLİ) Kazandı
6 NICHOLAS ODIMA ODONGO FİNANSAL EKONOMİ (TEZLİ) Kazandı
7 SOLOMON AMARE TESSEMA FİNANSAL EKONOMİ (TEZLİ) Kazanamadı
1 IFTIKHAR MUHAMMAD İKTİSAT (TEZLİ) Kazandı
2 SARAH ELSAYED İKTİSAT (TEZLİ) Kazandı
3 IDDRISU KAMBALA MOHAMMED İKTİSAT (TEZLİ) Kazandı
4 LAMIN DIBBA İKTİSAT (TEZLİ) Kazandı
5 ÖMER SARIGÜL İKTİSAT (TEZLİ) Kazandı
6 DANIEL MANYOL KUOL MAYEN İKTİSAT (TEZLİ) Kazandı
7 YUSUF OLATUNJI İKTİSAT (TEZLİ) Kazandı
8 IGLI ISUFI İKTİSAT (TEZLİ) Kazandı
9 AHMAD SAMIR RANJBAR İKTİSAT (TEZLİ) Kazanamadı
1 MEHEDI HASAN SHOUROV İKTİSAT (TEZSİZ) Kazandı
1 FARAH FINN MOHAMUD MOHAMED İŞLETME (TEZLİ) Kazandı
2 TALAL MAHMOOD OTHMAN AHMED İŞLETME (TEZLİ) Kazandı
3 KÜRŞAT TOPALOĞLU İŞLETME (TEZLİ) Kazandı
4 RAMDANI MURDIANA İŞLETME (TEZLİ) Kazandı
5 EMILE NJODZEFON WIRSIY İŞLETME (TEZLİ) Kazandı
6 EDWIN SOSTHENES İŞLETME (TEZLİ) Kazandı
7 DAUD AHMED MUHUMED İŞLETME (TEZLİ) Kazandı
8 ABDULHAYEE MAHMOOD İŞLETME (TEZLİ) Kazandı
9 SHABAN ABDUL MANAF İŞLETME (TEZLİ) Kazandı
10 MEHEDI HASAN SHOUROV İŞLETME (TEZLİ) Kazanamadı
1 DİLRUBA SÖNMEZ KLİNİK PSİKOLOJİ (TEZLİ) Kazandı
2 NİSA REİS KLİNİK PSİKOLOJİ (TEZLİ) Kazandı
3 AYLİN AYDEMİR KLİNİK PSİKOLOJİ (TEZLİ) Kazandı
4 GÜNEŞ ALTUN KLİNİK PSİKOLOJİ (TEZLİ) Kazanamadı
5 İBRAHİM SERT KLİNİK PSİKOLOJİ (TEZLİ) Kazanamadı
6 AHMAT ABDOULAYE MAHAMAT KLİNİK PSİKOLOJİ (TEZLİ) Kazanamadı
7 AHMAD NASHRUL MUMINIEN KLİNİK PSİKOLOJİ (TEZLİ) Kazanamadı
1 ISLAM AHMED SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TEZLİ) Kazandı
2 İBRAHİM KALKAN SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TEZLİ) Kazandı
3 AHMET SAFA HÜDAVERDİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TEZLİ) Kazandı
4 SAFİYE SENA BAYTAN SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TEZLİ) Kazandı
5 ALİ TOLGA KOCATEPE SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TEZLİ) Kazanamadı
6 SARI CAPRIANI SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TEZLİ) Kazanamadı
7 ABDIRASHID DIRIYE KALMOY SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TEZLİ) Kazanamadı
8 ATIQUR RAHMAN MUJAHID MUJAHID SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TEZLİ) Kazanamadı
9 ENEDI DOMI SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TEZLİ) Kazanamadı
10 FATİH BİNGÜL SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TEZLİ) Kazanamadı
11 İREM İNAL SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TEZLİ) Kazanamadı
12 OMAR AZIEZ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TEZLİ) Kazanamadı
13 TAREQ ABUSAFIRA SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TEZLİ) Kazanamadı
14 NAIJIMIZHEN AILA SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TEZLİ) Kazanamadı
1 DILYAR HIWILLA SOSYOLOJİ (TEZLİ) Kazandı
2 ROHBAN ZAHID SOSYOLOJİ (TEZLİ) Kazandı
3 FADUMO MOHAMED DUALE SOSYOLOJİ (TEZLİ) Kazanamadı
4 MOHAMMAD HOSSEN KHAN HOSSEN SOSYOLOJİ (TEZLİ) Kazanamadı
5 SHAZBAZ GUL SOSYOLOJİ (TEZLİ) Kazanamadı
1 NAVID CHIZARI TÜRKİYE ÇALIŞMALARI (TEZLİ) Kazandı
2 ALİ TOLGA KOCATEPE TÜRKİYE ÇALIŞMALARI (TEZLİ) Kazandı
3 YAHAYA HALIDU TÜRKİYE ÇALIŞMALARI (TEZLİ) Kazandı
4 OMAR ALHOMSI TÜRKİYE ÇALIŞMALARI (TEZLİ) Kazandı
5 SENANUR GEÇİMLİ TÜRKİYE ÇALIŞMALARI (TEZLİ) Kazanamadı
6 MUHAMMAD JAVE ZULKARNAEN TÜRKİYE ÇALIŞMALARI (TEZLİ) Kazanamadı
1 MD. RAKIBUL  HASAN TÜRKİYE ÇALIŞMALARI (TEZSİZ) Kazanamadı
2 HARIS SENTYANINGRUM TÜRKİYE ÇALIŞMALARI (TEZSİZ) Kazanamadı
3 HASSAN OMAR AHMED TÜRKİYE ÇALIŞMALARI (TEZSİZ) Kazanamadı
4 ABDULFETTAH RADAENG TÜRKİYE ÇALIŞMALARI (TEZSİZ) Kazanamadı
5 KAMRUL ISLAM TALUKDER TÜRKİYE ÇALIŞMALARI (TEZSİZ) Kazanamadı
1 YAVUZ SELİM KOL ULUSLARARASI VE MUKAYESELİ HUKUK (TEZLİ) Kazandı
2 ELYESA TURGUT ULUSLARARASI VE MUKAYESELİ HUKUK (TEZLİ) Kazandı
3 TUBA KAPUSIZOĞLU ULUSLARARASI VE MUKAYESELİ HUKUK (TEZLİ) Kazandı
4 BURAK ÖZ ULUSLARARASI VE MUKAYESELİ HUKUK (TEZLİ) Kazandı
5 MIJITI YIDERISI ULUSLARARASI VE MUKAYESELİ HUKUK (TEZLİ) Kazandı
6 ATIQUR RAHMAN ULUSLARARASI VE MUKAYESELİ HUKUK (TEZLİ) Kazandı
7 MÜCAHİT ERDEM ŞAHİN ULUSLARARASI VE MUKAYESELİ HUKUK (TEZLİ) Kazanamadı
8 HALE TOKUR ULUSLARARASI VE MUKAYESELİ HUKUK (TEZLİ) Kazanamadı
9 MUHAMMED BEKİR BİÇKİN ULUSLARARASI VE MUKAYESELİ HUKUK (TEZLİ) Kazanamadı

Not: Uluslararası adayların kayıt işlemleri şartlı olarak yapılacak olup, YÖK’ten istenen üniversite tanıma bilgisi tarafımıza ulaştıktan sonra kayıtları kesinlik kazanacaktır.